Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

Kişi Başı 7 Parça Giyim

Kişi Başı 7 Parça Giyim
  • 04.08.2018
  • 823 kez okundu

Proje Sürüyor…

Antakya Belediyesi’nin “Kardeşinle Sevgiyle Paylaş” Projesi kapsamında hayırseverler tarafından bağışlanan giysiler, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde teslim edilmek üzere ihtiyaç sahiplerini bekliyor. Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:
“Antakya Belediyesi Kardeşinle Sevgiyle Paylaş Projesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yaklaşan Kurban Bayramı’nda da yardım eli uzatmaya devam ediyor. Yürütülen çalışmalar kapsamında, bayramlık giysi ihtiyacı olan vatandaşlar, 7 parçaya kadar istedikleri giysiyi Antakya Belediyesi Odabaşı Ek Hizmet Binası’nda bulunan Kardeşinle Sevgiyle Paylaş Projesi mağazasından seçerek alabilecekler. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için 0326 213 16 15 numaralı telefondan bilgi alınabilir.”
Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamanın devamında, bayramlık giysi çalışmasının başlatılması itibariyle vatandaşların yoğun talep gösterdiği ifade edildi. Açıklamaya göre, ihtiyaç sahibi vatandaşlar, mahallelerinden Antakya Belediyesi servisleri ile alınarak, bayramlık giysilerini seçmek üzere Odabaşı ek hizmet binası içerisindeki mağazaya getiriliyor, sonrasında yine servis araçları ile mahallelerine bırakılıyorlar.
Yürütülen çalışma kapsamında; İplikpazarı, Dutdibi ve Şirince Mahallelerinde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlar, Kurban Bayramı öncesinde, kişi başı 7 parçadan oluşan giysilerini Antakya Belediyesi’nden temin etmenin mutluluğu ile Başkan Kimyeci’ye teşekkürlerini ilettiler. -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ