Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,41 / Satış: 8,45
€ EURO → Alış: 9,98 / Satış: 10,02

Kitabın tüm geliri kadınlara

Kitabın tüm geliri  kadınlara
  • 01.03.2021
  • 2.077 kez okundu

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz: “Kitaptan elde edilecek tüm gelir, mikrokredi desteği kapsamında gelir düzeyi düşük kadınlarımızın kullanımına sunulacak.”

Mutlu bir toplum öngören Prof. Aziz Akgül’ün ‘Hepitalizm’ kitabı, geçtiğimiz günlerde yapılan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Meclis Toplantısı’nın da gündemine geldi.
Kendisini “hepitalist” olarak tanımlayan Prof. Akgül’ün kitabına dair önemli bilgiler veren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Prof. Dr. Aziz Akgül’ün bu değerli kitabı, son dönemde keyifle okuduğum ve beni etkileyen eserlerden biri oldu” derken, şöyle konuştu:
“Hepitalizm felsefesine göre, insanların mutluluğu ve refahını sağlamak, öncelik olarak belirtilmiştir. Ben bu değerli eserde, hayata dair çok güzel şeyler buldum. Sizlerin de keyifle okuyacağınıza inanıyorum.”
-KADINA DESTEK-
Kitabın satışından elde edilecek gelire ilişkin bilgi de veren Yılmaz, şöyle devam etti:
“Bu arada sizlere bahsettiğim Hepitalizm kitabı ile ilgili önemli ve güzel bir detay daha var. Kitaptan elde edilecek tüm gelir, mikrokredi desteği kapsamında gelir düzeyi düşük kadınlarımızın kullanımına sunulacaktır. Türkiye Grameen Mikrofinans Programı kapsamında, dar gelirli kadınların ekonomik hayata dâhil olmaları için sağlanan ve küçük bir sermaye olan mikrokredi desteğinde kullanılması amacıyla, Hepitalizm kitabından elde edilecek tüm gelir, Türkiye İsrafı Önleme Vakfı’na bağışlamıştır. Bizler de bu amaç doğrultusunda, Hepitalizm kitabını siz kıymetli Meclis üyelerimiz adına satın alarak, ihtiyaç sahibi kadınlarımıza Odamız ve sizler adına katkı sağlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ