Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Kitap Fuarı Başlıyor

Kitap Fuarı Başlıyor
  • 20.04.2019
  • 2.879 kez okundu

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Elite Fuarcılık organizasyonluğunda hayata geçirilen ‘3.Hatay Kitap Fuarı’ bugün başlıyor. Kitap fuarı 28 Nisan akşamına kadar devam edecek.
Birbirinden kaliteli yayınevleri ve yazarların katılım sağlayacağı, 20- 28 Nisan tarihleri arasında HBB Fuar Alanı’nda gerçekleşecek olan organizasyonda, yazarların özel serileri, ders ve kültür kitapları özel fiyatlarla satışa sunulacak.
Bugün sabahtan itibaren kapılarını açacak olan 3. Hatay Kitap Fuarı içeriğinde bir çok söyleşi, konferans şiir dinletisi, resim sergisi ve 23 Nisan’da çocuklara yönelik kum boyama, zeka oyunları, yüz boyama gibi etkinlikleriyle misafirlerini ağırlayacak.
Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından kente kazandırılan fuar organizasyonuna; İş Bankası Kültür Yayınları, Yapı Kredi Kültür Yayınları, OT Dergisi, Doğan Yayın Grubu, Pegasus Yayınları, Sel yayıncılık, Destek yayınları, Hayy Kitap, Epsilon Yayınları, Ephesus Yayınları, Timaş Yayınları, Palme Yayınları, Olimpia Yayınları, Aylak Adam Yayınları, Koridor Yayınları, İleri Yayınları, Dokuz yayınları, Parodi Yayınları gibi 150 ‘den fazla büyük yayınevini katılım sağlayacak.
KALİTELİ YAZARLAR KİTAP FUARINDA
Çok yönlü etkinliklere ev sahipliği yapacak olan fuara katılacak yazarlardan bazıları şunlar:
Enver Aysever, Ahmet Günbay Yıldız, Metin Özdamarlar, Ali Lidar, Aslı Arslan, Bilal Sami Gökdemir, Dilara Keskin, Merdan Yanardağ, Elçin Eşin, Bircan Yıldırım, Emre Gül, Canan Tan, Koray Yersüren, Büşra Sanay, Kutay Görgülü, Emine Tavuz, N.G. Kabal, T.Y Mazer, Erol Çalı, Zeynep Seyhan, Filiz Puluç, Kemal Hamamcıoğlu, Fırat İzgi, Hüsnü Mahalli, Murat Menteş, Selçuk Erdem, Sümeyye Koç, Sermin Yaşar, Şule Avlamaz, Tunç Balaban, Uğur Koşar.
Kitap fuarı bu sabah 09.00’da başlıyor. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ