Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,63 / Satış: 8,66
€ EURO → Alış: 10,12 / Satış: 10,16

Kızılay Heyeti Ziyareti Sağlık Müdürüne

Kızılay Heyeti Ziyareti  Sağlık Müdürüne
  • 05.10.2020
  • 218 kez okundu

İşbirliği ve destek için Müdür Hambolat’a Plaket verildi

Kızılay Hatay Şube Başkanı Kudret Özbakış, beraberinde bir heyetle, Sağlık İl Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’a nezaket ziyaretinde bulundu ve kurumsal işbirliğinden ötürü teşekkür etti, plaket takdiminde bulundu. Kızılay Hatay Şube Başkanı Ecz. Kudret Özbakış ve Yönetim Kurulu üyelerinin Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ı ziyareti, geçtiğimiz hafta sonunda İl Sağlık Müdürlüğü ek hizmet binasında gerçekleşti. Gerçekleşen ziyarette, Özbakış, Hatay ilinde yürüttükleri faaliyetler konusunda bilgi aktardı, Hatay İl Sağlık Müdürlüğü adına da İl Müdürü Hambolat’a, Kızılay Hatay Şubesi’ne verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.
Hatay İl Sağlık Müdürü Dr.Hambolat, gerçekleşen bu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kızılay’ın yurt içinde ve yurt dışında yaptığı faaliyetleri yakından takip ettiklerini ve gurur duyduklarını ifade etti. Hambolat, Kızılay Hatay Şubesi’nin, ilimizde yapacağı çalışmalarda her türlü işbirliğine açık olduklarını da söyledi.
Kızılay Hatay Şube Başkanı Kudret Özbakış ve beraberindeki heyet, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ın misafirperverliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, günün ve ziyaretin anlamına uygun küçük bir anı niteliğinde hediye takdim etti. -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ