Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,76 / Satış: 7,79

Köprüler güvenli hale getiriliyor

Köprüler güvenli hale getiriliyor
  • 11.07.2017
  • 995 kez okundu

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Dr. Necmettin Çalışkan, Saadet Partisi Gençlik Kolları’nın İstanbul Şile’deki yaz eğitimi kampına konuşmacı olarak katıldı, gençlere önemli mesajlar verdi.
Gençlere ‘dış politika’ konusunda bir sunum yapan Dr. Necmettin Çalışkan, Milli Görüş camiasının dış politika açısından 3 önemli hedefi olduğunu söyledi ve bunların; “Uydu değil lider ülke Türkiye, İslam birliği ve yeni bir dünyanın kurulması” olduğunu dile getirdi.
Çalışkan, konuşmasında şunlara değindi: “Ancak bugün ülke olarak dış politikamıza baktığımızda, hedefimizin Avrupa Birliği’nden ibaret olduğunu görüyoruz. AB, Papa’nın öncülüğünde kurulmuş Hristiyan kulübüdür. AB’nin 28 ülkesinin hepsi de Hristiyan ülkelerdir. AB, Hıristiyan, Yahudi inancı üzerine kurulu bir medeniyettir. Haçlı Savaşlarının bir ürünüdür. Bu nedenle Türkiye’yi almazlar. Kaldı ki AB’ye girmek için çok büyük tavizler verilmektedir. Bizden, Siyasi, Ekonomik, Kültürel ve Sosyal tavizler istemektedirler. Terörü kendileri üretir İslam’a mal ederler. Yöneticilerimiz 50 yıldır kapısında beklediğimiz “AB’ye bağlılık” mesajı vermekten vazgeçip Milli Görüş’ün savunduğu ilkelere sarılmalıdır.” -Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ