Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,75 / Satış: 7,79

Kültür Temel Lisesi Kariyer Günlerinin konuğu:

Kültür Temel Lisesi Kariyer Günlerinin konuğu:
  • 22.03.2019
  • Kültür Temel Lisesi Kariyer Günlerinin konuğu: için yorumlar kapalı
  • 348 kez okundu

Kaymakam Murat Kütük …

Geleneksel hale gelen ve mesleklerinde başarılı isimler ile öğrencilerini buluşturan Özel Samandağ Kültür Temel Lisesi’nin Kariyer günlerinin bu haftaki konuğu Samandağ Kaymakamı Murat Kütük oldu.
Okulun toplantı salonunda gerçekleşen programa Kültür Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Girişken, Kültür Temel Lisesi Kurucu Temsilcisi Linda Girişken, Okul Müdürü Şekibe Harbelioğlu, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Hayat hikayesini anlatarak konuşmasına başlayan Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, daha sonra eğitim sürecini öğrencilerle paylaştı. Kaymakam olmayı düşünen öğrencilere mesleği hakkında bilgi veren Kaymakam Murat Kütük, önemli tavsiyelerde bulunduğu konuşmasında hedefleri belirlerken adımların doğru bir şekilde atılması gerektiğini vurguladı.
Hayatın her zaman mücadele olduğunu söyleyen Kaymakam Murat Kütük, öğrencilere şanslı bir nesil olduklarını, onlara sunulan imkanların daha önce olmadığını, elde ettikleri fırsatları iyi değerlendirmeleri gerektiğini ifade etti. Kaymakam Murat Kütük, etkinlikte öğrencilerden gelen soruları da cevaplandırdı.
Kaymakam Murat Kütük, meslek erbabı adı altında gerçekleş-tirilen seminerin öğrencilerin zihninde geleceğe yönelik bir soru işareti bırakmaya-cağını söyledi, Özel Samandağ Kültür Temel Lisesi idaresine etkinlikten dolayı teşekkür etti.
Samandağ Kaymakamı Murat Kütük’ü, konuk etmekten son derece mutluluk duyduklarını ifade eden Kültür Temel Lisesi Kurucu Temsilcisi Linda Girişken, faydalı bilgilendirmelerinden dolayı teşekkürlerini sundu, çiçek ve plaket takdim etti. Mutlu YANIK

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ