Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Kumbaralar Elazığ’a

Kumbaralar Elazığ’a
  • 11.02.2020
  • 1.528 kez okundu

Göztepe Antakya Futbol Okulu minik oyuncularından, depremzede çocuklara destek

Göztepe Antakya Futbol Okulu minik oyuncuları, Elazığ’da yaşanan depreme duyarsız kalmadı. Elâzığ depreminde mağdur olan çocuklara destek amacıyla ‘Kumbaralar Elazığ’a’ kampanyası başlattılar ve bu kampanya süresince doldurdukları kumbaraları velileri ile birlikte bağış kutusuna boşalttılar.
‘Kumbaralar Elazığ’a kampanyası çerçevesinde harçlıklarından biriktirerek, yakınlarından, hatta sınıflarından da bu kampanyaya destek isteyen yürekleri büyük kendileri küçük Göztepe Antakya Futbol Okulu öğrencileri, kampanya sonrası toplanan paraları, Elazığ’a göndermek amacıyla yetkililere teslim edecekler.
Minik Göztepeliler ‘Kumbaralar Elazığ’a kampanyasında,’ geçtiğimiz hafta sonundaki antrenman sonrasında kumbaraları bağış kutusuna boşalttılar.
Göztepe Antakya Futbol Okulu Başkanı Fahri Serdar Özal bu örnek ve anlamlı davranışlarından dolayı minik futbolcuları tek tek kutlayarak tebrik etti ve şunlara değindi: “Bir süre önce Elazığ’da bir deprem yaşadık. Hatay’da da hissettiğimiz bu deprem milletimizi derinden üzdü. Acılar paylaşınca azalır. Sizler de burada çok anlamlı, bir mesaj verdiniz. Cep harçlıklarınızdan, hatta sınıflarınızdan topladığınız paralarla onlara elinizi uzatıyorsunuz. Hepiniz tebrik ediyorum. Allah hayırlarınızı kabul etsin.” Mehmet ÖZGÜN

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ