Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Kuran Kursu Öğrencilerine “Mahremiyet” Eğitimi

Kuran Kursu Öğrencilerine “Mahremiyet” Eğitimi
  • 14.02.2020
  • 334 kez okundu

Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden bilinçlendirme etkinliği

Hatay Aile, Çalışma ve sosyal Hizmetler İl müdürlüğü, bilinçlendirme çalışmaları kapsamında, Reyhanlı Erzin ve Dörtyol İlçelerinde, kuran kursu öğrencilerine yönelik “Mahremiyet” konulu eğitim verdi.
Dörtyol’ da Nazife Yurtlu, Dilhun ve Ahmet Ayşe Şimşek, Erzin’ de Fatih, Reyhanlı’ da Tevhid Cami ve Hacı Mehmet Karaçadır Çocuk Kuran Kurslarında eğitim gören öğrencilere ”Mahremiyet” konulu eğitim verildi.
Eğitimlerde; çocukların kendisinin ve diğer insanların özelinin ve özel alanının farkına varması, sosyal hayatın içinde kendi özel alanını koruması, diğer insanların özeline saygı duyması, kendi ile çevresi arasında sınırlar koyması gibi konularda bilgiler verildi.
Dörtyol’ da Nazife Yurtlu Çocuk Kuran kursunda eğitim gören 77 öğrenciye, Dilhun Çocuk Kuran kursunda 36 öğrenciye, Ahmet Ayşe Şimşek Çocuk Kuran kursunda 49 öğrenciye, Erzin’ de Fatih Çocuk Kuran kursunda 10 öğrenciye Asdep personeli Özlem Ulaş tarafından, Reyhanlı’ da Tevhid Cami Kuran kursunda eğitim gören 59 öğrenciye, Hacı Mehmet Karaçadır Kuran kursunda 11 öğrenciye Asdep personeli Nefide Boyraz tarafından toplamda 242 öğrenciye eğitim verildi.
-Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ