Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Kursiyerler pikniği

Kursiyerler pikniği
  • 25.09.2018
  • 1.066 kez okundu

Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali’ne devam eden Spor Kursu’nun kursiyerleri, Tahtaköprü Piknik ve Mesire Alanı’nda kahvaltılı programda bir araya geldiler.
Etkinliğe; Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci eşi Nursel Kimyeci ile birlikte katıldı.
Başkan Kimyeci, kahvaltı etkinliğine katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür ederken, Milletvekili Sabahat Özgürsoy da etkinlik kapsamında kadınlarla birlikte olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyduğunu kaydetti ve şöyle devam etti:
“Kadının olduğu yerde bereket vardır. Kadınlar, toplumun yarısını oluşturur, diğer yarısını da büyütür, geliştirir ve topluma kazandırır. Yani kadın demek, toplumun tamamı demek. Bugün Başkan Kimyeci’nin kadınlarımız için yapmış olduğu sosyal projelerin ne kadar anlamlı olduğunu bir kere daha gördük.
Spor faaliyetlerine katılan kadınlarımızla birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde bir arada buluşmak nasip oldu. Rabbim, bu kardeşliğimizi daim kılsın. Allah, Hatay’ımız için, Antakya’mız için birlikte çalışmayı inşallah önümüzdeki dönem de bizlere nasip etsin inşallah.
Önümüzde yerel seçimler var, kadınlarımız çok etkili. Susuzlukla, sineklerle, yollarla imtihan olduğumuz yaklaşık 5 yıl geçirdik. Bir Bakanlık bütçesine sahip olan Büyükşehir Belediyesi’ni birlikte, beraberce, el ele vererek AK Parti belediye anlayışına kavuşturacağız Allah’ın izniyle. Yolumuz uzun, meşakkatli. Ancak evlatlarımız için, torunlarımız için, arkamızdan gelecek nesiller için güzel bir Hatay bırakmak bizim boynumuzun borcu, sırtımızdaki vebaldir. Bu vebal duygusuyla çalışmaya ve Partimize hizmet etmeye, hep birlikte yol yürümeye devam edeceğiz inşallah.”
Başkan Kimyeci’nin eşi Nursel Kimyeci de kısa konuşmasında, hanımların her şeyin en iyisine, en güzeline layık olduklarına vurgu yaptı.
AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan da, tesisi şehre kazandıran Başkan Kimyeci’ye teşekkür etti. -Selvi Günay-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ