Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,75
€ EURO → Alış: 7,54 / Satış: 7,57

Kutlu: Gün Birlik ve Dayanışma Günü…

Kutlu: Gün Birlik ve Dayanışma Günü…
  • 31.03.2020
  • 272 kez okundu

CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu, açıklamasında, zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde bir çok vatandaşın, ailenin maddi olarak kötü günler geçirdiğini söyledi ve “Gün birlik ve dayanışma günüdür” mesajını verdi.
Herkesin söylediği gibi, bir elin verdiğini diğer elin görmeyeceği anlayışının doğru olduğunu belirten Kutlu, “Ama belki de ömrümüzde bir daha görmeyeceğimiz bu kadar kötü bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde kimler halkın yanında kimler halka ne denli destek veriyor paylaşmasında veya bildirmesinde sakınca görmediğimizi bildirmek isterim.
Bırakalım Yapılan iyilikler rencide edilmeyecek isim veya fotoğraf çekilmeyecek şekilde sadece yapılan miktarı veya koordinasyonu bildirecek şekilde paylaşılsın ki bir çok durumu iyi olan vatandaşlarımıza örnek olsun, örnek teşkil etsin” dedi.
Umudunuzu asla kaybetmeyin …
Kutlu, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Buna göre; Antakya ilçe örgütü olarak halka destek sağlayacak Her vatandaşımıza her sivil toplum kuruluşumuza ve Derneklerimize bize bildirdikleri taktirde özellikle koordinasyon desteği sağlayacağımızı bildirmek isteriz. Ayrıyeten Antakya’daki tüm iş adamlarımıza hali vakti yerinde tüm vatandaşlarımıza çağrımızdır halka yardımcı olan derneklerimiz veya muhtarlarımız aracılığıyla lütfen bu zor süreçte halkımıza güçleri yettiğince destek olsunlar. Bizlere düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu bildiririz.
Yaşlılarımız bizim her şeyimiz. Gelecek Haftadan itibaren Antakya ilçe örgütü olarak Antakya’daki nerdeyse tüm yaşlılarımızı arayarak moral ve motivasyon aramaları gerçekleştireceğiz. Bu süreçte moral en iyi ilaçtır.
Bu zor süreci birlik ve beraberlik içinde dayanışma içinde en kısa sürede atlatacağımıza yürekten inanıyoruz. Umudunuzu asla kaybetmeyin unutmayın ki gelecek güzel günler yine bizim olacak. Herkese sağlıklı günler diliyoruz.”
Mehmet ÖZGÜN

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ