Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Lütfü Savaş Mesajı

Lütfü Savaş Mesajı
  • 12.08.2020
  • 478 kez okundu

Serinyol-Madenli arasını 3 şeritli yol yapacağız.

Hatay Büyükşehir Belediye (BŞB) Başkanı Lütfü Savaş, dün gittiği İskenderun’da basın mensuplarıyla olan sohbetinde, Antakya-Serinyol ile Madenli arasındaki yolu açmakta kararlı oldukları mesajını verdi. BŞB Başkanı Lütfü Savaş’ın, dün basın mensuplarıyla toplantısındaki mesajlardan ana başlıklar şöyle:
EXPO 2021, tüm Hatay’a olduğu gibi, Arsuz merkezli İskenderun’a da büyük katkı sağlayacak, Hatay’ın tanıtımına da büyük katkı sağlayacak. Arsuz Karaağaç’ta yapımı devam eden EXPO Fuar Alanı yanı sıra, bir de otel çalışması içerisindeyiz. Otel dışında, yine konaklamada kullanılmak üzere, yazlık evler için de görüşme içerisindeyiz. Expo’da ayrıca, dünya mutfağına da yer vereceğiz. Katılımcılar isterlerse, devamlı şekilde burada kalmaları konusunda gereken kolaylığı sağlayacağız.
-HADO ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Serinyol-Madenli yolu konusunda Valilik start vermezse, 3 şeritli yolu biz yapacağız. Bu yol, hem EXPO, hem de HADO Projesi açısından büyük kolaylık sağlayacak. Yakın zamanda bitireceğimiz HADO Projemiz, ilimiz ekonomisine ve turizmine ayrı bir canlılık katacak.
İskenderunspor’un başarılı olması beni sevindirir. Hatayspor ve İskenderunspor, birbirini tamamlayan iki kardeş takım olmalıdır. Ancak İskenderunspor’un yönetiminin de geçmişi temiz, emin ve güvenilir insanlardan oluşması şart. Başarı, ondan sonra gelir.
-Ben, Hatay’a ve Hataylılara hizmet etmekten onur ve gurur duyuyorum. Ben, her şeyi bilirim, en çok da haddimi.
-Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan idareci ve yöneticilerin telefonları 24 saat açık olmalı. Buna çok önem veriyoruz. Kendisine ulaşılamayan yönetici ile işim olmaz. Hemen görevden alırım. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ