Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Meclis’te Hain Var!

Meclis’te Hain Var!
  • 27.07.2017
  • 1.774 kez okundu

Payas Belediye Başkanı ve BŞB Meclis üyesi Bekir Altan’dan yenilir-yutulur cinsten olmayan ciddi iddia:

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, üyesi olduğu Büyükşehir Meclisi’nde hainler olduğunu savundu. Önceki gün Belen ilçesinde Belen Belediyesi ile Payas Belediyesi arasında imzalanan ortak projelerle ilgili tören sonrası basınla sohbetinde; AKP, CHP ve MHP’li bazı Meclis üyelerinin eş, dost ve tanıdıklarını Büyükşehir Belediyesi’nde işe geçirebilme adına yalakalıkta bulunduklarını, hainlik yaptıklarını öne sürdü.
Hatay halkına yapılan bu hain oyunun parçası kim olursa olsun göz yummayacaklarını söyleyen Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Meclis’te yaşanan; Büyükşehir Belediyesi’ne Samandağ, Arsuz ile Dörtyol ilçelerine yatırım için kredi borçlanması oylamasında Meclis üye çoğunluğunun Adalet ve Kalkınma Partisi’nden olduğu halde oylamada eşit oy çıktığını ve sonucun da Başkan’ın oy kullandığı tarafın lehine çıktığını hatırlatarak, “Maalesef ki bu memleketin meclisinde hainler var! Maalesef ki bu şehrin geleceğini bu hainler, yaptıkları çeşitli pazarlıklar ile gösteriyor” dedi ve şöyle devam etti:
“Hukukunuzu incittiysem özür dilerim. Ama MHP’den de olsa, AK Parti’den de olsa, CHP’den de olsa, kim ne yanlış yapıyorsa, bizim karşımızda duruşunu net bir şekilde sergileyemez. Hainse haindir. İşte o meşrebi bozuk kişiler tarafından bu memleketin geleceği sıkıntıya düşürülüyor. Biz, mücadelemizi veriyoruz. Biz bunu konuşuyoruz ve konuşmaya da devam edeceğiz. Konuşturmamak için, ya bizi bu partiden atın ya da hainleri her noktada konuşmaya devam edeceğiz. AK Parti’nin (Hatay) içerisinde de, Meclis üyelerinin içerisinde de hainler var arkadaşlar.”
Payas Belediyesi Başkanı Bekir Altan, basınla sohbetinin son kısmında da, “Kimin Lütfü Savaş ile omuz omuza verip oğlunu işe aldırabilmek, ona doğrudan teminle ihale alabilmek adına ne yanlışların altına imza attıklarını tek tek anlatabilirim” şeklinde imalı sözler söyledi.
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ