Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Medetoğlu Çekiliyor

Medetoğlu Çekiliyor
  • 26.06.2020
  • 1.417 kez okundu

İYİ Parti Antakya İlçe Başkanı Sitare Medetoğlu, kongrede aday olmayacağını duyurdu.

İYİ Parti Antakya İlçe Başkanı Sitare Medetoğlu, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Antakya İlçe Kongresi’nde hiçbir göreve talip olmayacağını söyledi. Medetoğlu, açıklamasında, “Genel Başkanımdan sade üyesine kadar, İYİ Partili tüm arkadaşlarımla birlikte çalışmaya devam edeceğim. Partinin neferi olacağım” dedi.
İYİ Parti Antakya İlçe Başkanı Sitare Medetoğlu’nun konuyla ilgili açıklaması şöyle:
“Kıymetli yol arkadaşlarım. İYİ Parti’nin kuruluşundan itibaren, İyi Parti kurucu üyeliği, İl Yönetim Kurulu üyeliği ve İl Başkan Yardımcılığı Üst Kurul Delegeliği ve son olarak da İYİ Parti Antakya İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundum. İYİ Parti’nin menfaatleri doğrultusunda almış olduğum tüm görevleri layıkıyla yerine getirmeye çalıştım. Siyasetin; hep ilkeli, düzgün, samimiyetle, nezaket çerçevesinde yapılması gerektiğini savundum. Amacım, her zaman mensubu olmaktan onur duyduğum İYİ Parti’yi en iyi şekilde tanıtmak ve temsil etmek oldu.
Önümüzdeki günlerde yapacağımız İlçe Kongresi’nde hiçbir göreve talip değilim. Lakin Partimin bana vereceği her göreve, her zaman ve her yerde hazırım. Şu unutulmamalıdır ki, İYİ Parti’nin bir neferi olacağım. Her nerede olursam olayım, sözüm sözdür. Genel Başkanıma çalışacağım.
Bu vesileyle, başta Türk Milletinin siyasi geleceği konusunda inandığım ve güvendiğim Sayın Meral Akşener hanımefendiye, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Koray Aydın Beyefendiye, İl Başkanım Sayın A.Şefik Çirkin Beyefendiye, görev sürem boyunca benimle birlikte yol alan birbirinden kıymetli il ve ilçe yönetim kurulu dostlarıma ilçe başkanlarına ve Antakya’da İyi Parti’ye gönül vermiş olan tüm üyelerimize sonsuz teşekkür ediyorum.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ