Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Meselemiz; hepimizi köleleştiren küresel sisteme dur demek

Meselemiz; hepimizi köleleştiren küresel sisteme dur demek
  • 02.11.2017
  • 924 kez okundu

Bilgiç, ilimiz ziyaretinde bir çok siyasi parti, Sivil toplum örgütüne uğradı, önemli mesajlar iletti

Saadet Partisi (SP) Genel İdare Kurulu Üyesi, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Başkan Yardımcısı Muammer Bilgiç, ilimiz ziyaretinde siyasi parti ve sivil toplum örgütlerine uğradı, önemli mesajlar aktardı.
Bilgiç; beraberinde SP Genel İdare Kurulu Üyesi Dr. Necmettin Çalışkan, Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, Hatay İl Başkan Yardımcısı F. Serdar Özal ve Teşkilat Başkanı Mehmet Harputluoğlu ile birlikte Ak Parti Hatay İl Başkanlığı, CHP Hatay İl Başkanlığı, Hatay Gazeteciler Cemiyeti, EHDAV, Memur-Sen, Eğitim-Bir-Sen, Eğitim İş ve Sağlık Emekçileri Sendikası’nı ziyaret etti.
Radyo programına da konuk olan Bilgiç, yaptığı konuşmasında “Meselemiz ne eski partilerin varlığı ne yeni partilerin kurulması; meselemiz hepimizi sömüren, hepimizi köleleştiren küresel sistemdir” dedi. İktidar partisine oy verenlerin tamamının bu küresel sömürü sistemi onaylamadığını, muhalefet partilerine oy verenlerin çoğunun bu sistemin farkında olduğunu söyleyen Bilgiç, “Tüm gayretimiz, hepimize kölelik vaat eden küresel sistem karşısında, hangi partiden olursa olsun, hangi düşünceden olursa olsun her insanın kalbine dokunmak ve bu sömürüye karşı uyanık olmaya çağırmaktır. İnsanlara kızmadan, insanlara bağırıp çağırmadan, meseleleri şahsileştirmeden, en güzel şekilde ne istediğimizi anlatacağız.
Toprağı ekip biçme, demiri dövüp şekillendirme, pazara gidip ürünümüzü satma hakkımızın elimizden alınmasının kölelik getireceğini görüyoruz. Biz sermayenin belirli ellerde toplanmasına karşıyız. Biz adil bir düzen istiyoruz. Biz kula kulluk doğuran sistemi reddediyoruz” dedi. -Mehmet ÖZGÜN-

 

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ