Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,41 / Satış: 8,45
€ EURO → Alış: 9,98 / Satış: 10,02

Mezuniyet coşkusunda… Kepler Havada

Mezuniyet coşkusunda… Kepler Havada
  • 21.06.2021
  • 368 kez okundu

Defne ilçesi Mustafa Kemal Akbay İlkokulu 4-C Sınıfı, bu seneki mezuniyet törenini de ailelerin katılımıyla, coşku içinde tamamladı. Mezuniyet sevinci yaşayan minik öğrencilerin kep atma sırasında çekilen fotoğraflar ise yüzlerde keyifli gülümsemeler bıraktı.

Koronavirüsün neden olduğu karantina ve kapanma günlerinden en fazla etkilenen alanlardan biri de eğitim-öğretim oldu. Sınıflarından, arkadaşlarından ve öğretmenlerinden uzakta, evlerinden, bir ekran üzerinden derslerini almak durumunda kalan öğrenciler, bir seneyi bu şekilde bitirmek zorunda kaldı. Ancak yaşanan mezuniyet törenleri, bu dönemi unutturacak kadar da coşkulu geçti. Defne ilçesi Mustafa Kemal Akbay İlkokulu 4-C Sınıfı da bu coşkunun adreslerinden biri oldu.
Geçtiğimiz Cuma günü Elmas Çay Bahçesi’nde gerçekleşen mezuniyet töreni, öğrencilerin kendi hazırladıkları etkinlere ev sahipliği yaparken, kesilen mezuniyet pastasının ardından ise kepler atıldı. Sınıf Öğretmeni Gönül Yeşiloğlu ve Sınıf Annesi Serpil Güzelyurt’un katkıları ile hazırlanan günün finali ise çektirilen toplu fotoğraf oldu. -Mutlu Yanık-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ