Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Milletvekili Topal Hatay’ı geziyor

Milletvekili Topal Hatay’ı geziyor
  • 27.03.2017
  • 1.462 kez okundu

CHP’li Vekil Serkan Topal Hatay’ı karış karış geziyor, 16 Nisan Referandumu’nda neden “HAYIR” verilmesi gerektiğini anlatıyor

Demokrasi, laiklik, hukuk devletine sahip çıkmak için…

CHP Milletvekili Serkan Topal, referandum öncesi il genelini kapsayan gezileri sırasında referandumda neden ‘HAYIR’ denilmesi gerekliliğini, “Demokrasimize, hukuk devletine, laikliğe, hukuk devletine sahip çıkma” şeklinde tanımladı.
Hatay Milletvekili Serkan Topal, geçtiğimiz hafta sonunda birçok ilçede esnaf gezileri yaptı, mahalle muhtarlarıyla toplantılar gerçekleştirdi, akşamları da ev ziyaretlerinde bulundu. Topal, seçmenle olan görüşmelerinde özetle şu mesajı verdi:“Ülkenin felakete sürüklenmesine izin vermemek için herkese görev düşmektedir. Demokrasimizin, hukuk devletinin ve laikliğin za-rar görmemesi için sandığa gidecek ve ‘HAYIR’ oyu kullanacağız. 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması sürecinde, bürokrasinin ve hükümetin Cumhur-başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer almasına rağmen, baskı-lardan yılmayacağız.”
Hatay Milletvekili Topal, “Şimdi birileri tek adam olma sevdasında. Bu millet buna izin vermeyecek. 16 Nisan günü demokrasiye, laikliğe, hukuk devletine sahip çıkacak ve ‘Hayır’ diyeceğiz” mesajı verdi.
Serkan Topal, geçtiğimiz hafta sonunda Antakya ilçesi Zülüflühan, Serinyol, Paşaköy, Aşağıoba, Ovakent, Alahan, Anayazı, Akhisar, Üçgedik, Alazi, Maraşboğazı, ve Uzunalıç Mahallelerinde referandum çalışmalarını sürdürdü.
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ