Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,62 / Satış: 7,65
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

Milletvekili Türkoğlu!

Milletvekili Türkoğlu!
  • 10.08.2020
  • 1.325 kez okundu

Kovid testi pozitif çıktı

AKP Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu’nun Kovid-19 testi pozitif çıktı. 24 Temmuz 2020 günü Ayasofya Cami’nde kılınan Cuma Namazına iştirak eden AK Parti MKYK üyesi ve Hatay Milletvekili Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu, akabinde AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi’nin testinin pozitif çıkması üzerine, toplu temaslardan uzak durmuş ve bu süre zarfında sık aralıklarla test yaptırmıştı. Aradan geçen 14 günlük süre zarfında yaptırdığı 7 test sonucu negatif çıkan Hatay Milletvekili Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu’nun son yaptırdığı testte sonucun pozitif olduğu anlaşıldı.
Ankara’daki evinde kendini karantinaya alan Hatay Milletvekili Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu, Kovid-19 semptomlarından herhangi birinin şu an itibariyle gözlenmediği ve koruyucu sağlık tedavisinin evinde devam ettiği kaydedildi.
Milletvekili Türkoğlu, gelişmeyle ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:
“Değerli dostlar… Son 1 ay içinde 7 kez Kovid-19 testi yaptırdım. En son 7 Ağustos’ta, gece 23:00 sularında sonuçları açıklanan 8. Kovid-19 PCR testim ne yazık ki pozitif çıktı. Virüsün bende ağır semptomları ya da belirtileri söz konusu değildir. Doktorlarımız tarafından, 14 gün süresince Ankara’daki ikametimizde ilaç tedavisi ile karantinada kalmam öngörülmüştür. Tekraren ifade etmek isterim ki, sağlık durumumda endişe edilecek bir husus yoktur.
Önce Şafi ve Hafız olan Yüce Mevlam’ın izni, sonra sizlerin duaları ile tez zamanda bu hastalığın üstesinden gelip, necip milletimize, canımdan aziz bildiğim ülkeme, Hatay’ımıza ve değerli hemşerilerime hizmet etmeye devam edeceğim. Yüce Allah, devletimize ve milletimize zeval vermesin. Tüm insanlık alemini, başta koronavirüs illeti olmak üzere, her türlü hastalık, afet ve belalardan hıfz-ı muhafaza eylesin.
Bu vesileyle, aziz milletimizden ve tüm Hataylı hemşerilerimizden maske, mesafe, hijyen hususlarına önem vermelerini hassaten istirham ediyor, herkese sağlıklı günler diliyorum.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ