Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,07 / Satış: 8,10
€ EURO → Alış: 9,65 / Satış: 9,69

Milletvekilleri aracı olunca…

Milletvekilleri aracı olunca…
  • 04.03.2021
  • 613 kez okundu

Günde 2 bakanla görüştü

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, dün gittiği Ankara’da iki Bakan ile ayrı ayrı görüştü. Milletvekilleri Hüseyin Yayman ile Hüseyin Şanverdi’nin desteğiyle, randevu alarak Ankara’ya giden Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, dün ilk olarak Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüştü.
Görüşme paylaşımı şöyle oldu:
“Ankara’dayız. AK Parti Hatay Milletvekillerimiz Sayın Hüseyin Şanverdi ve Sayın Hüseyin Yayman ile birlikte, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’yi makamında ziyaret ederek, Altınözü ilçemizde kurulacak Hayvancılık İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi ile çiftçilerimizin zeytinyağı desteklemesiyle ilgili taleplerimizi arz ettik. İlçemize gösterdiği yakın ilgi, alaka ve destekleri için Sayın Bakanımıza teşekkür ederiz.”
Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, dün daha sonra Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile bir araya geldi. Başkan Sarı’nın, Bakan Varank ile görüşme paylaşımı da şöyle:
“AK Parti Hatay Bölge Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Şanverdi ile birlikte, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ı makamında ziyaret ederek, Altınözü ilçemizde kurulacak Hayvancılık İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi hakkında taleplerimizi arz ettik. 6. Bölge teşviklerinden yararlanabilecek Altınözü ilçemize göstermiş olduğu yakın ilgi, alaka ve destekleri için Sayın Bakanımıza teşekkür ederiz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ