Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Miniklerde Hayvan Sevgisi

Miniklerde  Hayvan Sevgisi
  • 17.06.2017
  • 1.265 kez okundu

Hayvan Barınağı Ziyaretçileri

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Baş-kanlığı tarafından cadde ve sokaklarda bulunan sahipsiz ve bakıma muhtaç sokak hayvanları için hizmete veren hayvan barınağı, misafirlerini ağırladı. Defne Dayanışma Derneği Evi önderliğinde düzenlenen etkinlikte, HBB Sahipsiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, minik ziyaretçilerini konuk etti.
Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Veteriner Hekim Ahmet Kilisli ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete, Defne ilçesinde ikamet eden 7-11 yaş aralığındaki çocuklar katıldı. Çocuklara hayvan sevgisini aşılamak amacıyla gerçekleştirilen gezi programında, Daire Başkanı Kilisli tarafından barınaktaki hayvanlar hakkında bilgi verildi. Çocuklara, hayvanların yaşama tutunabilmesi için en önemli unsurun sevgi olduğu nasihatini veren Daire Başkanı Veteriner Hekim Ahmet Kilisli, ziyaretçiler ile birlikte yavru köpeklerle oynayıp keyif dolu dakikalar geçirdi.
Daire Başkanı Veteriner Hekim Ahmet Kilisli, barınağı ziyaret ederek hayvanlarla zaman geçiren çocuklara boyama kitabı ve boyama kalemi hediye etti. -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ