Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,75 / Satış: 7,79

MKÜ’de Almanca Kursu

MKÜ’de Almanca Kursu
  • 20.09.2019
  • 1.116 kez okundu

A1 Sertifikası aldılar

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’nde (MKÜ) Uluslararası İlişkiler Birimi tarafından verilen Almanca Kursu başarıyla tamamlandı.

MKÜ Uluslararası İlişkiler Birimi tarafından 5-22 Ağustos tarihlerinde düzenlenen Almanca Eğitim Kursu, kursiyerler tarafından başarı ile tamamlandı. Almanca A1 seviyesinde, tamamen ücretsiz ve uzman Alman Akademisyen eşliğinde başlatılan eğitim programının büyük ilgi gördüğüne değinen Uluslararası İlişikler Birim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Yılmaz, “Üniversitemiz, bu noktada öğrencilere ve üniversitemiz personeline yönelik kursları geleneksel hale getirerek, devamlılığının sağlanması konusunda harekete geçti. Başta Uluslararası İlişkiler Birimi olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür eder, kursiyerleri gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik ederim” dedi.
Kurs belgelerini, Kursun Eğitmeni Alman Öğretim Üyesi Stefan Berger ve Uluslararası İlişkiler Birim Sorumlusu Öğr. Gör. Melodi Çiftçi’nin elinden alan kursiyerler, aldıkları eğitim ile ilgili memnuniyetlerini dile getirdiler.
-Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ