Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Mobilya fuarı yabancı ziyaretçileri

Mobilya fuarı yabancı ziyaretçileri
  • 31.10.2018
  • 757 kez okundu

Irak, Lübnan, İsrail’den konuklar geldi…

Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Antakya Ticaret Borsası, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ile birçok ilgili kurum ve kuruluşun desteğiyle 23-28 Ekim 2018 tarihleri arasında Antakya’da bu yıl üçüncü kez düzenlenen Hatay Mobilya Fuarı, uluslararası alanda da ziyaretçileri ağırladı.
3. Hatay Mobilya Fuarı kapsamında Irak, Lübnan ve İsrail’den gelen mobilya üretim ve ithalatı yapan 42 kişilik işadamı heyeti, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı’ndaki toplantıya katıldıktan sonra Mobilya Fuarı’nı gezdi. Heyet ziyaretine, Hatay Marangozlar ve Hızarcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar ve Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Dış Ticaret Memuru İbrahim Eminoğlu da katıldı.
DOĞAKA Sektörel Destekler ve Programlama Birim Uzmanı Erva Zeynep Budak tarafından; Ajans, Hatay ili sosyo-ekonomik göstergeleri, ilin öncelikli sektörleri ve önemli kamu yatırımlarının yer aldığı bir sunum gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen sunumun ardından, işadamları heyeti tarafından yöneltilen sorular Ajans çalışanları ve katılımcılar tarafından cevaplandırıldı. -Selvi Günay-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ