Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,57
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

Murad Demirkol 2. Hatay Kitap Fuarı’nda

Murad Demirkol 2. Hatay Kitap Fuarı’nda
  • 21.04.2018
  • 1.318 kez okundu

Gazetemiz Köşe Yazarı Murad Demirkol, dün başlayan Kitap Fuarı’nda stantta kitaplarını imzalıyor.
Yazarımız Murad Demirkol, dün yanı sıra, 26 ve 29 Nisan 2018 tarihlerinde 614 nolu Edebiyatçılar Derneği standında okurlarıyla buluşmasını sürdürecek.
Demirkol, Gazetemize yaptığı açıklamada, “Öncelikle bu gibi etkinliklerin zihinsel bir panayıra benzediğini ifade etmek isterim. Aynı zamanda bu gibi fuarlar içinde değişik renkleri, değişik simaları ve değişik anlamları barındıran bir festival olarak da tanımlanabilir. İnternetin hayatımıza hükmettiği, internet kitapçılarının yaygınlaştığı ve sahafların ne yazık ki arka plana itildiği bir süreçten geçmekteyiz” görüşünü dile getiren Murad Demirkol’un mesajı şöyle:
“Elbette insanı kolaylaştıran bir mecra, lakin kitapların arasında gezinmeye benzemiyor. Bütün yayınevlerini bir arada bulabilmek dahi kendi başına muhteşem bir etkinlik. O kokuyu, o gizemi, o hakkedişi sanal alemde bulmak neredeyse imkansız… Stantlarda tesadüfen karşılaştığımız tür çeşitlemesi, bilimsel kitaplar, söyleşiler, yeni kitapların ve genç yazarların dünyamızı zenginleştireceğinden kuşkunuz olmasın. Bu anlamda, Hatay Büyük Şehir Belediyesi’nin değerli katkıları başta olmak üzere, katkıda bulunan diğer kurumların hakkını teslim etmek gerekiyor…” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ