Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Nadas’ta bekletilen turizm masaya yatırılacak

Nadas’ta bekletilen turizm masaya yatırılacak
  • 22.04.2017
  • 1.189 kez okundu

İSTE’de yedincisi düzenlenecek olan Sempozyum ile ilgili konuşan Yrd. Doç. Dr. Alparslan Ateş, Hatay’ın, turizm sektöründe hak ettiği payı alabilmesine katkı sunmayı amaçladıklarını söyledi.

20-21 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Doğu Akdeniz Turizm Sempozyumu’na evsahipliği yapmaya hazırlanan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) adına bir açıklama yapan, İskenderun Teknik Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Alparslan Ateş, “Bu Sempozyum ile Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan, başta inanç ve gastronomi turizmi olmak üzere birçok turizm aksiyonu alternatiflerine ve potansiyeline sahip ilimizin diğer sektörlerde olduğu gibi turizm sektöründe de hak ettiği payı alabilmesine katkı sunmayı amaçlamaktayız” dedi.
-BU SENE YEDİNCİSİ-
20-21 Nisan 2018 tarihlerinde yedincisi gerçekleştirilecek olan Sempozyum ile beraber İskenderun, Hatay ve hinterlandının turizmine katkı sağlanması amaçlanıyor.
20-21 Nisan 2018 tarihlerinde İskenderun Teknik Üniversitesi Merkez Kampüsü’nde gerçekleştirilecek Sempozyum’da her yönüyle masaya yatırılması beklenen Hatay noktasında verilen mesajda, “Anadolu’nun en eski yerleşim birimlerinden biri olan, inanç ve gastronomi turizmi başta olmak üzere birçok turizm aksiyonu alternatifine ve potansiyeline sahip olan Hatay’ın sektörde hak ettiği yere gelmesine katkı sağlanacak” denildi.
-KATKIYA TEŞEKKÜR-
İskenderun Teknik Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Sempozyum’a dair konuşan Yrd. Doç. Dr. Alparslan, “20-21 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 7. Doğu Akdeniz Turizm Sempozyumu’nun ilimize ve turizm sektörümüze hayırlı olması dilerim. Ayrıca bu Sempozyumun üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleştirilmesi için büyük katkıları olan İSTE Rektörlüğümüze ve Turizm İşletmeciliği & Otelcilik Yüksekokulumuz akademik personeline teşekkür ederim” dedi.-Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ