Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

Narlıca İHO’da Seviye Tespit Sınavı yapıldı

Narlıca İHO’da Seviye Tespit Sınavı yapıldı
  • 24.06.2021
  • 168 kez okundu

Dereceye Giren 10 Öğrenciye Bisiklet

Antakya’daki eğitim kurumlarından, Narlıca İmam Hatip Ortaokulu’nda, geçtiğimiz günlerde Seviye Tespit Sınavı gerçekleştirildi. Sınavda en başarılı 10 öğrenci belirlenirken, her birine bisiklet hediye edildi. Ödül törenine, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan da katıldı.
Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, 18 Haziran Cuma günü Narlıca İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen törene katıldı. Programda, Karahan’a, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Tecimen de eşlik etti.
Narlıca İmam Hatip Ortaokulu 5. Sınıf öğrencilerine yönelik yapılan Seviye Tespit Sınavında dereceye giren 10 öğrenciye bisiklet, bu öğrencilerin ilkokul öğretmenlerine de Teşekkür Belgesi ve Plaket verildi. Başarılı 10 öğrenciyi yetiştiren ve ödüllendirilen Öğretmenler; Hatice Gedikli, Mustafa Seyhan, Sultan Yücedan, Nazlı Rıdvanoğulları ve Pelin Fırıncıoğulları olarak sıralandı.
Narlıca İmam Hatip Ortaokulu’ndaki törende ayrıca, “Homelab ve Okuyorum Değerlerimi Öğreniyorum” eTwinning projelerinde görev alan Öğretmenler, Nazlı Gül Konak ve Özlem Demirelli ile öğrencilerine de çeşitli hediyeler verilirken, Kur’an-ı Kerim Proje Sınıfı’nda ezberlerini yapan öğrencilere başarı belgesi ve madalya, Yeşilay tarafından düzenlenen “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” yarışmasında okul birincisi olan öğrenciye ise Başarı Belgesi verildi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ