Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,14
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Niyet iyi, samimi de…

Niyet iyi, samimi de…
  • 23.01.2020
  • 897 kez okundu

Ancak üslup şık değil…

Sosyal medyada, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz’ün, Turunçlu’daki arıtma tesisi ile ilgili görüşlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a yönelik mesajındaki üslup tartışılıyor.
Mesajı okuyanlar, Birlik Başkanı Teksöz’ün samimiyetinden ve iyi niyetinden hiç şüphesi olmamakla birlikte, kullandığı üslubun şık olmadığı görüşünde.
Teksöz’ün, “Sevgili Kardeşim” diye hitap ettiği Doç. Dr. Savaş’a yönelik mesajı şöyle:
“Sevgili kardeşim, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız, Sayın Doç. Dr. Lutfü Savaş… Turunçlu Mahallesi’nde yaşayan halkımız, esnafımız, bu arıtma tesisini ve hayvan barınağını istemiyor. Mahalle, şimdi aşırı şekilde konut alanına, yani yerleşim alanına döndü. Geçmişte boş bir alandı. Şimdi ise öyle değil artık. Mahalledeki bakkal, kasap, fırıncı, pastane, berber, kuaför ve diğer esnafımız da çok şikayetçi. Yarın sabah ver bürokratlarına emri, meskenlerden uzak yeni bir yer arayışına geçsinler. Artık buralar mesken mahal. Hem babana rahmet derler, hem de bu kadar insanın üzülmesine gerek yok. Sen duyma kimseyi ya, Allah de yeter. Böylesi daha doğru. Kurtar bu vatandaşları, bu kokudan ve sağlıksız ortamdan. Sen yaparsın. Bu, senin için basit bir konu. Teşekkürler.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ