Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Ödüllerini Aldılar

Ödüllerini Aldılar
  • 01.12.2018
  • 1.213 kez okundu

VEGA Medya stajyeri 2 kız öğrenci ödüllerini aldı

Vega Medya Ofset’te Grafik Tasarım Bölümü’nde staj yapan Antakya Yıldız Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Rümeysa Dönek ile Yasemin Ezer, hafta içinde ödüllerini aldı.

Antakya’da ambalaj kutu imalatında öncü kuruluş VEGA MEDYA Matbaası stajyeri 2 liseli kız öğrenci, geçtiğimiz günlerde elde ettikleri başarılı yarışma sonucunun ödüllerini aldı.
Antakya Yıldız Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Rümeysa Dönek ile Yasemin Ezer, hafta içinde ödüllerini aldı.
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ülke genelindeki liseler arasında düzenlenen resim yarışmasında eseri Türkiye üçüncülüğü elde eden Rümeysa Dönek’e okul müdürü eliyle ödülü verilirken, yine aynı okul öğrencisi ve aynı kurumda görev yapan Yasemin Ezer’e de Afiş Yarışması’nda okul birincisi olması dolaysıyla ödülü aynı törende verildi.
Rümeysa Dönek, 235 Meslek Lisesi arasında, TÜBİTAK destekli olarak Aydın’da yapılan Bilim ve Sanat Günleri Şenliği kapsamında, Bilimden Sanata 1000 Yılın Türkiye’si Resim Yarışması’nda eseri ile Türkiye üçüncülüğü derecesi elde ederken, arkadaşı Yasemin Ezer de, okul içi “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü en iyi anlatan Afiş Yarışması’nda birincilik elde etmişti.
VEGA Ofset’in iki stajyer öğrencisi, hafta içinde okuldaki törende ödüllerini aldı. -Selvi Günay-

 

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ