Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,57 / Satış: 6,59
€ EURO → Alış: 7,21 / Satış: 7,23

Okul Bahçelerine Sentetik Zemin!

Okul Bahçelerine  Sentetik Zemin!
  • 25.04.2018
  • 1.229 kez okundu

Minik kız, Vali koltuğa oturur oturmaz telefona sarıldı, Antakya Belediye Başkanı Kimyeci’ye talimat verdi:

Okul Bahçelerine Sentetik Zemin!

Antakya İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Zeynep Sena Gür, 23 Nisan günü üstlendiği Hatay Valiliği makamında kaldığı kısa süre içinde talimatlar yağdırdı. Minik Vali Zeynep Sena Gür, okullarda, bahçede koşturan çocukların zaman zaman yere düşmelerini örnek göstererek, sıklıkla yaralanmalar oluştuğunu hatırlattı ve Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’yi telefonla arayarak bu konuda tüm okullarda sentetik ve yumuşak bir zemin yaptırılmasını istedi.
Minik Vali Zeynep Sena Gür, koltuğa oturduktan sonraki ilk açılamasında, “Şu an için büyük mutluluk ve gurur duyuyorum. Çünkü medeniyetler şehri güzel Hatay’ımızın tüm çocuklarını temsil ediyorum. Tüm ülkem ve dünya çocukları adına da bu kutlu günü bizlere armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’e ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
Valilik koltuğuna oturan Zeynep Sena Gür, ilk talimatını ise, telefonla ulaştığı Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye vererek, Antakya ilçesindeki okul bahçelerinde çocukların oyun oynarken düşüp yaralanmamaları için yumuşak sentetik zemin yapılmasını istedi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ