Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Okul müdürleri sömestr öncesi buluşması

Okul müdürleri sömestr öncesi buluşması
  • 05.02.2019
  • 477 kez okundu

Antakya’daki ilkokul, ortaokul ve liselerin müdürleri, dün başlayan ikinci yarıyıl eğitim-öğretimi öncesi bir araya geldi. Okul Müdürleri Buluşması, 1 Şubat Cuma günü gerçekleşti.
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Yarıyıl Başı “İlçe Eğitim Kurumları Müdürleri Kurulu” Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko başkanlığında; Şube Müdürleri Mehmet Altınöz, Ercan Kocakaya ve Antakya’da bulunan Okul/Kurum Müdürlerinin katılımıyla, 1 Şubat Cuma günü Erol Bilecik Kongre Merkezi konferans salonunda gerçekleştirildi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantının açılış konuşmasında, değişim ve yenilenmenin önemine, gerekliliğine dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko; Kainatta her şeyin değişim içerisinde olduğunu; günlerin, yılların, mevsimlerin değiştiğini, yıldızların ve bulutların aktığını, ırmakların ve nehirlerin yürüdüğünü, Mehmet Akif Ersoy’un ‘Bir baksana, yer uyanık, gök uyanık, herkes uyanıkken uyumak maskaralıktır’ diye haykırdığını kaydetti, Milli Eğitim Bakanlığı’nın, Eğitim Vizyon Belgesi hedefleri doğrultusunda yenilenmenin önemine işaret ettiğini söyledi.
Açılış konuşmasından sonra, gündem maddeleri ele alınıp, yapılan çalışmalar değerlendirildi, eksiklikler tespit edilip çözüm önerileri görüşüldü.
Toplantı sonunda, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, toplantıya katılan Okul/Kurum Müdürlerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarı diledi. -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ