Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Okul Müdürü UYMA veda etti:

Okul Müdürü UYMA veda etti:
  • 19.08.2019
  • 896 kez okundu

Fen Lisesi Zirvede İken Ayrılıyorum..

Hatay Fen Lisesi Müdürü Ali Uyma, Bakanlığın uygulaması kapsamında 5 yıllık görev süresini tamamladığı okulundan ayrılırken yayınladığı mesajında, İlk göreve başladığı günden 5 yıl boyunca hedefleri tutturmanın sevinci ve gururu içerisinde olduğunu kaydetti. Fen Lisesi Müdürlüğünden ayrılan Ali Uyma’nın okuldaki mesai arkadaşı öğretmenlere öğrenci ve velilerde yönelik mesajı şöyle:
“Eylül 2014 tarihinden bu yana sürdürdüğüm Hatay Fen Lisesi Müdürlüğünden 16 Ağustos 2019 itibariyle ayrılmış bulunmaktayım.
Görevi devraldığım günden bugüne, Okulumuzu bir adım ileriye taşıyabilmek için Ekip Çalışmasına olan inancımla gayret sarf ettim. Okulumuzu Hatay’ımızın en çok tercih edilen, bilimsel, sosyal kültürel ,sportif etkinliklerde en başarılı okulu olması hedefiyle yola çıktım ve Yüce Rabbime Şükürler olsun ki bugün; Hatay’ımızın en çok tercih edilen, üniversiteye yerleştirme oranı en yüksek ,sosyal, kültürel, sportif etkinliklerde birincilikler alan bir okul olarak Hatay Fen Lisesini zirveye taşımanın mutluluğuyla görevimi devrediyorum. Görev yaptığım bu süreçte Ailem gibi gördüğüm ve fedakârca çalışan Hatay Fen Lisesi’ nin tüm personeline, Sorumluluk bilinciyle her gün severek dersine gelen tüm öğretmen arkadaşlarıma, aile olabilmenin getirdiği samimiyet ve özveriyle Hatay Fen Lisesini bugününe taşımama destek olan idareci arkadaşlarıma, her konuda bizden desteğini esirgemeyen Okul Aile Birliğimizin tüm başkan ve üyelerine, her birini evlat bilip üzerine titrediğim öğrencilerime, onların saygıdeğer ailelerine yürekten teşekkür ediyorum.
Hoş sadalar, güzel izler bırakmış olabilmenin umuduyla, ailem bildiğim çalışma arkadaşlarımdan ayrılmanın verdiği hüzün ile tüm sevdiklerimi Yüce Allah’a emanet ediyorum.” -Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ