Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

OMAYDER dayanışması

OMAYDER dayanışması
  • 16.12.2019
  • 445 kez okundu

Semir Köse’nin kurucu başkanı olduğu Odabaşı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Gelişim Derneği (OMAYDER), Harbiye Kule Restaurant’ta birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi düzenledi. Geceye ilgi yüksek oldu. Gecede ayrıca, çekiliş ve bağışlar da yapıldı.
OMAYDER Yönetim Kurulu Başkanı Semir Köse, eğlence gecesi açılışındaki kısa konuşmasında, bugüne kadar gerçekleştirdikleri çalışmalardan söz ederek, Derneğin başarısındaki en büyük payın, birlikte görev aldığı yol arkadaşlarının emeği, özverisi, el ele ve omuz omuza çalışma anlayışı olduğunu söyledi. OMAYDER Başkanı Semir Köse, elde edilen bağışlarla, mahalledeki ihtiyaç sahibi kişilere yardımda bulunulduğunu, öğrencilerin giderlerine harcandığını, üniversitede okuyan gelir durumu düşük öğrencilere burs şeklinde aktarıldığını söyledi. Köse, konuşmasının sonunda, eğitimin önemine vurgu yaparak, aydınlık bir geleceğin sadece eğitimle mümkün olduğuna vurgu yaptı ve Derneğin kurulduğu günden bu yana desteğini eksik etmeyen mahalle esnafına ayrı ayrı teşekkür etti.
OMAYDER gecesine katılanlar, ilerleyen saatlerde doyasıya eğlendi.
Birlik ve dayanışma gecesinin oluşumunda katkısı olan yönetici ve üyelerden bazıları şunlar:
Semir Köse, Nurhan Yeral, Figen Kutlu, Edhem Demirel, Bülent Köse, Mustafa Köse, Fikret Tümer, Muhsin Dağ. -Haber/Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ