Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,80 / Satış: 6,83
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Önce Dualarınıza Sonra Oylarınıza Talibim …

Önce Dualarınıza  Sonra Oylarınıza Talibim …
  • 19.03.2019
  • Önce Dualarınıza Sonra Oylarınıza Talibim … için yorumlar kapalı
  • 340 kez okundu

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, Küçükdalyan’da açık hava toplantısında vatandaşla bir araya geldi, yoğun ilgiyle karşılaştı.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, CHP Antakya İlçe Örgütü Başkanı Gökay Gökdemir, Antakya Belediye Meclis Üyesi Adaylarının da yer aldığı toplantıda Hatunoğlu, Antakya Belediyesi’ni kazanarak eksik gördükleri hizmetleri getireceklerini söyledi, “Önce dualarınıza sonra oylarınıza talibim” mesajını verdi.
Hatunoğlu, tezahüratlar eşliğinde yaptığı konuşmasında şunlara değindi: “Kıymetli Küçükdalyan Mahallesi sakinlerimiz; biliyorum ki, Küçükdalyan Mahallemize Antakya Belediyesi’nden hiçbir şekilde sizlere hizmet gelmedi. Bu sorunları yakından bilen bir kardeşiniz olarak ben bunların farkındayım. Kısmet olursa 31 Mart’ta Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni ve Antakya Belediyesi’ni kazanarak eksik gördüğümüz hizmetleri sizlere getireceğiz.
31 Mart’ta Büyükşehir Belediyesi’nde HBB Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a, Antakya İlçe Belediye Başkanlığı için kardeşiniz Hikmet Hatunoğlu’na, güçlü bir meclis ile sorunsuz ve hızlı hizmet anlayışını hâkim kılmak için Millet İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızla birlikte sizlere hizmet etmek ve sizlere hizmetkâr olmak için canı gönülden önce dualarınıza, sonra ise oylarınıza talibiz.
Muhteşem görüntü ve mahşeri kalabalık ile kararını ‘Derman Belediyeciliğinden yana vermiş olan olan Küçükdalyan Mahallesi’ne bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Bu Pazar gününde bizleri bağrınıza basarak, sıcak ilgi ile karşıladığınız için hepinize teşekkür ediyor, hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.” -Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ