Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

Önce yardım kumbarasına…

Önce yardım kumbarasına…
  • 18.10.2017
  • 1.038 kez okundu

Ardından ihtiyaç sahiplerine…

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) kampüsü içerisine yerleştirilen “Giyecek ve Kırtasiye Kumbaraları”, ihtiyaç sahiplerinin yaralarına merhem olmaya devam ediyor.

Çeşitli sebeplerle atıl kalmış ancak kullanılabilir durumdaki giyim eşyaları ve kırtasiye malzemelerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) kampüsü içerisine yerleştirilen “Giyecek ve Kırtasiye Kumbaraları” ihtiyaç sahiplerinin yaralarına merhem olmaya devam ediyor. İSTE öğrencileri ile akademik ve idari personelinin kumbaralara bıraktığı kullanılabilir durumdaki eşyalar, İSTE-IEEE (İSTE-Elektrik-Elektronik Mühendisleri) Öğrenci Topluluğu’nun organizasyonuyla paketlenerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere İskenderun Sosyal Market yetkililerine teslim edildi.
-KATKIYA TEŞEKKÜR-
Konu ile ilgili bir açıklama yapan, İSTE Sosyal Sorumluluk Projeleri Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Naz, şunları söyledi:
“Büyük heyecanla düzenlediğimiz organizasyonumuzda İSTE öğrenci ve personelinin büyük katkıları oldu. Gerek öğrencilerimiz, gerekse personelimiz, bir ihtiyaç sahibini sevindirebilmek adına, kullanılabilir durumdaki eşyaları kumbaralara bıraktılar, bu çalışmayı yakınlarına duyurarak olağanüstü bir farkındalık oluşturdular. İSTE’de oluşan bu paylaşma bilincini, ulaşabildiğimiz ve dokunabildiğimiz her alanda durmaksızın yıl boyunca sürekli olarak devam ettirmeyi hedefliyoruz. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ