Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,94
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Öncelikli Gündem Eğitim…

Öncelikli Gündem Eğitim…
  • 10.09.2019
  • 724 kez okundu

Defne’de Kaymakam, İlçe Müdürleri, güvenlik yetkilileri toplantısı…

Defne ilçesinde geçtiğimiz hafta sonunda İlçe Kaymakamı öncülüğünde, İlçe Milli Eğitim ve diğer kurum müdürleri ile güvenlik birimi yöneticilerinin katılımı ile “Eğitim” ana ekseninde ilçenin sorunları masaya yatırıldı.
Geçtiğimiz Cuma günü Özel Doğa Koleji Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya; Defne Kaymakamı Nevzat Şengök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Kürşat Öncel, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Deniz Güzelyurt, İlçe Yazı İşleri Müdürü Metin Hatunoğlu, İlçe Sosyal Yardımlaşma Müdürü Bekir Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürlüğünden Polis Memuru Gökhan Duygun, Okul ve Kurum Müdürleri ve Okul Aile Birliği Başkanları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi ve kaliteli bir eğitim almaları için çok çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Bu toplantının düzenlenmesinde destek olan ve katılım göstererek bizleri onurlandıran, başta Kaymakamımız Sayın Nevzat Şengök’e ve Kurum Müdürlerimize, Milli Eğitim camiası adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.
İlçe Müdürü Gülistan, daha sonra ilçede daha iyi bir eğitim ortamının oluşturulması adına İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Sağlık Müdürü görev alanları ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu, Toplantıda ayrıca, Müdürlerin ve Okul Aile Birliği Başkanlarının öneri ve görüşleri de alınarak, yapılacak çalışmalar gözden geçirildi, planlamalar yapıldı.
Toplantı sonunda bir değerlendirme yapan Defne Kaymakamı Nevzat Şengök, Hatay’ın eğitim seviyesi en yüksek ilçesinde çalışmaktan mutlu olduğunu dile getirerek, bu başarının elde edilmesinde pay sahibi olan müdürlere, öğretmenlere, velilere, öğrencilere, hayırseverlere, katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Şengök, “İlçede geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi bir eğitim alması, çıtanın daha da yükseltilmesi için elimizden geleni yapacağız, çocuklarımızın sağlıklı, güvenli ve iyi bir eğitim alması için okul, aile, öğrenci üçgenini iyi oluşturalım, öğretmenlerimize güvenelim, onları çalışmaları yönünde destekleyip, motive edelim” dedi.
Toplantı sonunda, Kaymakam Nevzat Şengök, 2019 2020 Eğitim Öğretim yılının sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl olmasını dileyerek herkese teşekkür etti. -Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ