Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Önemli açıklama yarın

Önemli açıklama yarın
  • 16.12.2017
  • 1.637 kez okundu

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Perşembe günü Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile Samandağ kıyı kenar çizgisini görüştü. Başkan Mithat Nehir, yarınki halka açık toplantısında bu görüşmede neler konuşulduğunu açıklayacak.
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in önceki gün Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile çok önemli bir görüşme yaptığı öğrenildi.
Edinilen bilgilere göre, Başkan Mithat Nehir ile Bakan Özhaseki telefonla görüştü. Bakan Özhaseki ile Başkan Nehir’in görüşme konusu “Samandağ kıyı kenar çizgisi” sorunu oldu. Telefon görüşmesi, Perşembe günü saat 15.15 sıralarında gerçekleşti. Bakan Özhaseki, Başkan Nehir’i aradı. Edinilen ilk bilgilere göre, görüşmede kıyı kenar çizgisi sorunu konuşuldu, bu konu üzerinde daha ayrıntılı çalışma yapma üzerine de mutabık kalındı. Başkan Nehir, halkın bu konudaki mağduriyetinin ve yasal sürecin henüz tamamlanmadığının altını çizdi. Birçok konunun ele alındığı görüşme ile ilgili ayrıntıların yarınki halka açık toplantıda Başkan Mithat Nehir tarafından açıklanması bekleniyor. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ