Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39

Onlar Artık Anne-Baba Adayı

Onlar Artık Anne-Baba Adayı
  • 19.02.2019
  • 1.933 kez okundu

Türkiye’yi dolaştılar, son durak Antakya Mozaik Hastanesi oldu

“SEMANUR” 28 haftalık gebe ve 2 ay sonra ANNE’lik heyecanı yaşayacak. Oysa o, bebek sahibi olabilmek için binlerce km yol kat ederek, Türkiye’nin dört bir yanını gezmişti. Müjdeyi, Antakya’da aldı.
Gaziantepli “Semanur-Mehmet” çiftinin, aylardır/yıllardır bebek sahibi olabilme umuduyla ve azmiyle başvurmadıkları tüp merkezi, gitmedikleri vilayet kalmadı. Artık tam çaresizliğe mahkum olacakları bir süreçte Antakya’ya geldiler ve Mozaik Tüp Bebek Merkezi’ne başvurdular. İşte çiftin talihi de burada değişti.
“Semanur-Mehmet” çifti, Türkiye’nin çeşitli yerlerinde defalarca tüp bebek denemesi yapmış bir çifti. Birçok büyük şehri dolaştıktan sonra, Mozaik Tüp Bebek Merkezi’nin başarısını duydular ve bebek sahibi olabilmek için Gaziantep’ten Antakya’ya geldiler. Mozaik Tüp Bebek Merkezi’nde yapılan tedavi ile beklenen mucize gerçekleşti ve Semanur, şu anda 28 haftalık gebe.
Mozaik Tüp Bebek Merkezi Koordinatörü Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Koray Altunay, mutlu çifte bebek sevincini yaşatırken, süreçle ilgili şu bilgiyi verdi:
“Merkezimiz, 6 yıllık tecrübesi ile ailelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor, son teknolojik donanımlar ve üst düzey tecrübe ile hastalarımıza hizmet ediyoruz. Şehir dışından başarımızı duyup merkezimize gelen ve mutlulukla ayrılan çok sayıda hastamız oldu. Semanur ve Mehmet, onlardan sadece bir çift. Hemşerilerimizi merkezimize bekliyoruz.
Eğitimlerimin hepsini Ankara’da yaptım. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ardından, ihtisasımı ve tüp bebek eğitimini Ankara’da aldım. Herkesi tecrübemizden faydalanmaya davet ediyorum.”
-MUHTEŞEM BİR EKİP-
2 ay sonra anne olma hayaliyle günleri iple çeken anne adayı Semanur şöyle konuştu:
“Türkiye’nin birçok merkezinde defalarca tedavi olduktan sonra, umutsuzca memleketimiz Gaziantep’e döndük. Son bir umutla, başarısını duyduğumuz Antakya Mozaik Tüp Bebek Merkezi’ne geldik ve muhteşem bir ekip ile karşılaştık ve burada yapılan tedavi İle gebelik gerçekleşti. Şu an 28 haftalık gebeyim ve biz bir aile olduk artık.”
Baba adayı Mehmet de bu mucizeyi gerçekleştirdiği için Antakya Mozaik Hastanesi Tüp Bebe Merkezi Sorumlusu Doktor Koray Altunay’a teşekkür ettiğini bildirdi. -Cemil Yıldız-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ