Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 9,58 / Satış: 9,62
€ EURO → Alış: 11,15 / Satış: 11,19

Online Bildiri Sundu

Online Bildiri Sundu
  • 06.10.2020
  • 282 kez okundu

Karlısu SBL Öğretmeni Vahit Hüyük, Uluslararası Bilimsel Kongre’ye damga vurdu:

Antakya Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi (SBL) Öğretmeni Vahit Hüyük, Ankara’da gerçekleşen uluslararası bilimsel kongreye, sunduğu online bildiri ile damga vurdu. Karlısu SBL Yönetimi, öğretmeninin bu başarısını tebrik etti ve şu mesajı verdi:
“Okulumuz öğretmenlerinden Vahit Hüyük, 3. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi’nde ‘Dijital Çağda Çocuk Davranışları’ konulu bildirisini online olarak sunmuştur. Hocamıza teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.”
Bu arada, başkentte 2-4 Ekim tarihlerinde gerçekleşen uluslararası bilimsel kongreye bildiri sunan Karlısu SBL Görsel Sanatlar Öğretmeni Vahit Hüyük’e, Düzenleme Komitesi adına Başkan Prof. Dr. Ramazan Gafarlı tarafından Katılım Belgesi gönderildi.
Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi Öğretmeni Vahit Hüyük, geçtiğimiz yıl da Şanlıurfa’daki bir etkinliğe okulu adına katılmıştı. Antakya Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi bir grup, bilimsel araştırma ve inceleme amaçlı olarak Şanlıurfa’ya gerçekleştirdiği gezide, öğretmenleri Vahit Hüyük eşliğinde bölgeye gitmiş, Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi’nden de etkinlikle ilgili şu bilgi paylaşımı yapılmıştı:
“6. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi kapsamında, Sosyal ve Eğitim Bilimleri alanında okulumuz öğrencilerinin hazırladığı ‘Göbeklitepe’nin Şifreleri’ konulu resim çalışması ile ‘Tarihteki İlk Sigorta Sisteminin Uygulanmasında Aksaray Sultanhanı Örneği’ konulu bildirimi sunmak üzere, Okulumuz Öğretmeni Vahit Hüyük ve 4 öğrencimiz Şanlıurfa’da.”  -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ