Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,41 / Satış: 8,45
€ EURO → Alış: 9,98 / Satış: 10,02

Organizasyon eski başkan’dan

Organizasyon eski başkan’dan
  • 03.09.2020
  • 860 kez okundu

Katılımcılar da eski başkanlar

CHP’de bir önceki dönem İl Başkanı olan Halil İbrahim Özgün’ün girişimiyle, yine aynı Partinin Büyükşehir statüsü öncesindeki ilçe ve belediye başkanlarından oluşan bir grup, bir araya geldi. Organizasyon, eski İl Başkanı’ndan gelirken, katılımcılar da eski Belediye Başkanları oldu. Organizasyonun şeref konuğu ise Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş oldu.
Organizasyonun mimarı, CHP’nin eski İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, buluşma ile ilgili şu paylaşımda bulundu:
“Geçmiş dönem belde belediye başkanlarımız, toplumun temel yapı taşları ve Partimizin onurudur. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü Savaş ve Büyükşehir Belediyesi Samandağ Koordinatörümüz Sayın Mehmet Ali Kamacı yanı sıra, toplumumuzun emektarları olan geçmiş dönem belediye başkanlarımızla, istişare ve moral yemeğinde buluştuk.
Bu vesileyle; Samandağ geçmiş dönem Belediye Başkanı Sayın Mithat Nehir, geçmiş dönem Kuşalanı Belediye Başkanı Süleyman Ray, Değirmenbaşı Belediye Başkanı Hüseyin Yoğun, Tekebaşı Belediye Başkanı Mahmut Esmer, Koyunoğlu Belediye Başkanı Celal Güzel ve Salih Oğurel, Aknehir Belediye Başkanı Mehmet Mübarek, Yaylıca Belediye Başkanı Nadir Aslan, Ahmet Bozoğlan ve Ahmet Güzel, Mızraklı Belediye Başkanı Süleyman Şahin, Sutaşı Belediye Başkanı Ayhan Sağaltıcı ve Hikmet Hüzmeli, Tomruksuyu Belediye Başkanı İbrahim Dinler, Uzunbağ Belediye Başkanı Mehmet Süt, Mağaracık Belediye Başkanı Mesut Nural, Büyükşehir Meclisi üyemiz Nesim Özgün ve Koyunoğlu Muhtarımız Salih Dikel ile bir araya gelerek, hem bölgeyle ilgili istişare ettik, hem hasbihal ettik.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ