Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Özlenen tablo…

Özlenen tablo…
  • 19.07.2019
  • 4.456 kez okundu

10 Milletvekili Hatay için el ele…

Hatay’ın AKP, CHP ve MHP’li 10 Milletvekili, özellikle Amik Ovası üreticisinin enerji borcundan ötürü karşılaştığı zorluklar konusunda birlikte hareket ederek, sorunu Enerjisa nezdinde çözmek üzere el ele verdi.
Hatay Milletvekilleri; Hüseyin Yayman, Bayram Türkoğlu, Hüseyin Şanverdi Sabahat Özgürsoy Çelik, Abdulkadir Özel, Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, Suzan Şahin, İsmet Tokdemir ile Lütfi Kaşıkçı, dün Ankara’da, TBMM’de bir araya geldi. TİP’li Vekil Barış Atay ise toplantıya katılmadı.
Ankara’da bir araya gelen 10 Milletvekilinden biri olan Mehmet Güzelmansur, bir araya gelmeyi şöyle değerlendirdi:
“Hatay Milletvekilleri olarak, Hatay’ın geleceği ve yarınları için bir araya geldik. Farklı görüşlere veya ideolojilere sahip olabiliriz. Fakat söz konusu Hatay olunca, çözüm noktasında hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. Milletvekili seçildiğim günden bu yana bu şiarla hareket ettim. Hemşehrilerimin sorunlarını Meclis’te dile getirerek mücadele verdim, vermeye devam edeceğim. Hatay, her şeyin en iyisini hak ediyor. 3 semavi dinin bir arada yaşadığı, kültürlerin ve medeniyetlerin şehri Hatay’a hep birlikte sarılacağız.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ