Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,92 / Satış: 5,95
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

Parti Olarak Utanacak Hiç Bir Olayimiz Yok

Parti Olarak Utanacak  Hiç Bir Olayimiz Yok
  • 21.08.2019
  • 704 kez okundu

Yeloğlu, eksiklikleri var ise, bu durumun kendilerini anlatamayışlarından kaynaklandığını bildirdi.

AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, haftalık Yönetim Kurulu toplantısında, Parti olarak utanacak ya da gocunacak hiç bir olaylarının olmadığını vurguladı.
Yeloğlu, konuşmasında şunlara değindi:
“Hata yapmaktan korkmadan, cesaretle karar alın ve cesaretle uygulayın. Başarılar sizin, hatalarınız benimdir. Bizler böyle düşünürsek, hata yapmaktan korkarak iş yaparsak, hata yapabiliriz. Bu durum gayet normaldir. İş yapmaya gayret edelim.
Yönetim Kurulumuzu oluştururken çok sayıda eleştiri aldık. Ben, vicdanen huzurluyum. Doğru bir şey yaptığımı düşünüyorum. Tabi çok sayıda alternatif de yapılabilir, ama ne kadar verimli olacak? ‘Önemli olan iyi niyettir’ diyerek yola çıkmaktır. İnşallah davamızı hep birlikte omuzlayacağız. Partimizin güzelliklerini insanlarımıza ulaştıracağız.
Bizim Parti olarak utanacak, sıkılacak, gocunacak hiçbir olayımız yoktur. İlçe gezilerimize en kısa süre içerisinde başlayacağız. İlçelerimizin eksiklik olan konularını belirleyerek, çalışmalarımıza bu yönde belirleyeceğiz. Hep birlikte gayret ederek, başarı göstereceğiz.”
Kendilerine düşenin, gerçekleri insanlara ulaştırabilmek olduğunu söyleyen Yeloğlu, “Biz zaten kandırmak için gelmedik. Kimseyi kandırmak gibi bir gayemiz yok. Eksiğimiz var ise, bu durum, kendimizi anlatamayışımızdır. İnşallah o eksiğimizi de hep beraber gidereceğiz. Üstüne ne koyabilirsek çalışacağız. Bu, neticede AK Parti’nin diyoruz ama, esasen ülkemizin, milletimizin, coğrafyamızın ve ümmetimizin geleceği. Bu bilinçle çalışmalarımızı biraz daha yoğunlaştırıp ve hızlandırıp daha çok insana ulaşacağız” şeklinde konuştu. Mehmet ÖZGÜN

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ