Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,61 / Satış: 8,64
€ EURO → Alış: 10,28 / Satış: 10,32

Poliklinik sonrası

Poliklinik sonrası
  • 20.07.2020
  • 1.764 kez okundu

Sorumlu hekimlerle, işleyiş masaya yatırıldı…

Hatay Devlet Hastanesi’nde, poliklinik hizmetlerinin tamamlanmasından sonra, branşlarla ilgili sorumlu hekimlerin katılımı ile bir toplantı gerçekleşti. Toplantıya başkanlık eden Başhekim Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu,
poliklinik hizmet saatleri sona erdikten sonra, Başhekimlik Toplantı Salonu’nda branş sorumlu hekimlerle bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıya; Başhekim Yardımcılar, Hastane Yönetimi ve Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Hastalıkları, Acil Tıp, Enfeksiyon Hastalıkları ve Dahiliye Branşı sorumlu hekimler katılım gösterdi.
Yapılan toplantıda, hastanenin genel işleyiş ve uygulamaları branşlar bazında görüşüldü. Branş hekimleri, Başhekim Dr. Bayrakçıoğlu’nu bilgilendirirken, Başhekim Dr. Bayrakçıoğlu’nun genel değerlendirmesi ardından toplantı sona erdi.
Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, Başhekim Yardımcıları ve Hastane Yönetimi ile birlikte sağlık çalışanlarına da hafta içinde bir ziyaret gerçekleştirdi. Hastane Acil Servisi, MR, Ultrason ve Radyoloji Görüntüleme alanlarına gerçekleştirdiği ziyarette, Başhekim Dr. Bayrakçıoğlu, halka sunulan kaliteli sağlık hizmetlerini ve çalışmaları yerinde inceleyerek, sorumlulardan işleyiş ve uygulamalar hakkında geniş ve kapsamlı bilgi aldı. Yapılan uygulamalar hakkında yerinde değerlendirmeler yapan Başhekim Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, sağlık çalışanlarına kolaylık ve başarı dileyerek alandan ayrıldı.
-Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ