Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Prof. Dr. Nazan Savaş, ipek maske kullanıyor

Prof. Dr. Nazan Savaş, ipek maske kullanıyor
  • 30.09.2020
  • 1.964 kez okundu

Sericum Antakya Maske…

MKÜ Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi, Tıp Dr. Prof. Nazan Savaş, koronavirüs önlemlerinden maske kullanımında ipek kumaşı tercih ediyor. Antakya’da imalatı gerçekleşen ipek maskelerin, uzun kullanım ömrü ve kalitesi ile beğenilip tercih edildiğini söyleyen Prof. Dr. Nazan Savaş’ın paylaşımı şöyle:
“Kumaş maskeler rahat nefes aldırmalı, kapsayıcılığı yüksek olmalı, damlacık ve aerasol geçirmemeli ve üzerine nüfuz ettirmemeli, alerji yapmamalı, nemlenmemeli, kolay temizlenebilmeli, üzerinde bakteri barındırmamalı ve yüksek ısıda ütülenebilmelidir. Bu özelliklerin tamamı, %100 ipek maskede mevcuttur. Sericum Antakya Maske’de, yeni tasarımımız ile sabit üç kat ipek bariyer ve çeneyi saran kapsayıcılığı sağladık.
www.sericumantakya.com sayfasını inceleyiniz.
%100 ipek maskemi 3 aydır kullanıyorum. Defalarca yıkadım, ütüledim. Deforme olmadı, yeniliğini kaybetmedi. Rahat nefes alabiliyorum. Bununla beraber, damlacık ve aerasola maruz kalmıyorum, başkalarını muruz etmiyorum. Bilimsel yayınlarla da kanıtlanan ipek maske, yurt dışında ve ülkemizde fiyatlı gibi görünse de, etkili.” –Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ