Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,94
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Prof. Dr. Yükselen hemşerilerine sunum yaptı:

Prof. Dr. Yükselen hemşerilerine sunum yaptı:
  • 11.10.2017
  • 972 kez okundu

Kurumsallaşma ve müşteri odaklı hizmet

Yıllarca Çukurova Üniversitesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi ile geride kalan 8-10 yıl içinde de İstanbul’da özel üniversitelerde akademisyenlik yapan, son olarak da geçtiğimiz yıl TÜRMOB Genel Başkanlığı’na seçilen, 3 ay önce de bu görevi hukuken devreden Antakyalı Prof. Dr. Cemal Yükselen, memleketinde… Prof. Dr. Yükselen, önceki gün, üyesi olduğu Hatay Muhasebeciler Odası’nı ziyaret etti, meslektaşları ve hemşerileriyle sohbette bulundu. TÜRMOB Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Cemal Yükselen, “Mesleğimizde Kurumsallaşma ve Müşteri Odaklı Hizmet Sunumu” konulu bir seminer sundu. Sunumu ardından, meslektaşları, Prof. Dr. Yükselen’e hitaben teşekkür amaçlı şu mesajı yayınladı:
“Prof. Dr. Cemal Yükselen hocamızın bizimle paylaştığı bilgiler için kendisine teşekkür ediyoruz. Öğretmenimiz, Meslektaşımız TÜRMOB Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Cemal Yükselen’e bize yönelik eğitiminden ötürü teşekkür ederiz.”
Prof. Dr. Yükselen’in sunumunu izleyen, ardından birlikte sohbet eden muhasebeciler arasında; Bahadır Baş, Jale Çerkezoğlu Maruf-oğlu, Figen Yapar Biter, Dilber Mansuroğlu, Elif Koca, Ali Dik, İnan Öfkeli, Abdulgani Megemisoğlu, Nesrin Kurt Cengiz ve Hüseyin Ulu gibi isimler yer aldı. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ