Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,41 / Satış: 8,44
€ EURO → Alış: 10,00 / Satış: 10,04

Proje Yarışması fikrine destek…

Proje Yarışması fikrine destek…
  • 13.03.2021
  • 374 kez okundu

Profesyonel İmza Gerek

İşadamı İbrahim Seyfittinoğlu’nun paylaştığı ‘Proje Yarışması’na vatandaştan da destek var.

Antakyalı İşadamı, Antakya Gazetesi sahiplerinden İbrahim Seyfittinoğlu’nun, Vakif İşhanı yerine yapılacak Kent Meydanı için Proje Yarışması düzenlenmesine katkı vermek ve ödül sponsoru olmak için gönüllü olmasının ardından düşüncelerini paylaşan vatandaşlar, atılan cesur adımın devamı için herkesin elini taşın altına koymasını istedi.
Gerçekleştirilen ve imzalanan son protokolle beraber, yıllardır devam eden soruna nokta koyan Hatay Valiliği ile yerel idarecilerin gösterdiği birlikteliğin kent adına çok değerli olduğunu söyleyen vatandaşların paylaşımları şöyle:
P.M. >> Konu, burada ‘çimen ve ağaç’ olması durumu değil sadece, fazlası. O yüzden de söylenen şey değerli. Bizim de böylesi bir açılıma ihtiyacımız var.
H.C. >> Meydan fikri güzel. Sadece bu konuda deneyimsiz ve meydansız bir kentiz. O yüzden de konuyu ulusala açmak ve büyük mimarların profesyonel imzasını da o protokole eklememiz gerekiyor.
G.V. >> Sponsor olması büyük bir iş, ki maliyetli de. Böylesi bir fedakarlığın da cevapsız kalmaması gerekiyor. ‘İmkanı ve ufku olan herkesin, Antakya adına bu eli tutması lazım’ diyorum. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ