Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,64 / Satış: 6,66
€ EURO → Alış: 7,27 / Satış: 7,30

Psikologlar Dernekleşti

Psikologlar  Dernekleşti
  • 23.01.2020
  • 149 kez okundu

Antakya’da, kamu ve özelde görev yapan Psikologlar, geçtiğimiz günlerde dernek kurmak suretiyle örgütleşti.
Hatay Psikologlar Derneği Yöneticileri, kendi aralarında zaman zaman mesleki sorunları belirleyip gündeme taşımaya çalışırken, kimi zaman da mesleğe yakın Odalarla dirsek temasları kurmayı ihmal etmiyor.
Hatay Psikologlar Derneği Başkanı ve Yöneticileri, önceki gün Hatay Tabipler Odası’nı ziyaret ederek istişarede bulundu. Ziyaret sonrası yapılan açıklamada, “Hatay Psikologlar Derneği olarak, Hatay Tabipler Odası Başkanı ve üyelerine teşekkür ederiz” denildi.
Hatay Psikologlar Derneği Yönetimi, ilgi alanlarına giren konularla ilgili olarak da yakın kurumların temsilcileriyle toplantılarda buluşuyor. Son olarak Psikologlar Derneği Başkanı Gülşen Filazoğlu Çokluk, Derneğin Etik Kurulu Başkanı Caner Seçmen ve Etik Kurulu Başkan Yardımcısı tarafından, İl Sağlık Müdürlüğü davetiyle, Özel Sağlık Hizmetle-rinden Sorumlu Ömer Faruk Kural ziyaret edildi ve şöyle denildi:
“Psikologların özlük hakları, psikoloji mesleğini icra eden meslektaşlarımızın yaşadığı sıkıntılar ve bunlara dair çözüm önerileri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.” -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ