Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

QUICK, ArAl bünyesinde

QUICK, ArAl bünyesinde
  • 07.08.2020
  • 8.944 kez okundu

Antakyalı 2 Genç İşkadını, Sigorta Sektöründe Büyümeyi Sürdürüyor…

Antakyalı iki genç işkadını, Arzu Çıkan ile Alev Çelik’in kısa süre önce sigorta sektöründe başlayan iş dünyası yolculukları büyüyerek sürüyor. ArAl Sigorta ile sektöre adın atan işkadınları Arzu Çıkan ile Alev Çelik, QUICK Sigorta’yı da bünyelerine kattı. Ortaklardan Arzu Çıkan, yeni gelişmeyle ilgili şu bilgiyi verdi:
“Quick Sigorta, faaliyet gösterdiği sigortacılık alanında bireylerin ve kurumların ihtiyaç duyduğu ürünler geliştirip, bunları hızlı ve her ortamda sunmak için kurulmuştur. Quick Sigorta, tüm iş süreçlerinde ilgili tüm taraflar ile en etkin şekilde iletişim kurmayı öncelikleri arasında kabul eder.
Quick Sigorta, faaliyet gösterdiği coğrafyada dijital sigortacılığın öncüsü olarak hareket edecektir. Bireylerin klasik ihtiyaçlarının ötesinde, değişen hayat şartlarında ortaya çıkan risklerini güvence altına alan, sigortacılık ürünlerinin birer zorunluluk değil ihtiyaç olarak görülmesini sağlayacak anlayışın lider kurumu olmayı hedeflemektedir.
Quick Sigorta, söz konusu değerleri oluşturma yolunda en nitelikli insan kaynaklarını kullanan, en verimli yönetim şekillerini uygulayan bir kurum olarak yoluna devam edecektir.”
İki kadın girişimci, Arzu Çıkan ve Alev Çelik, hedeflerinin, sektörde büyümeye devam etmek olduğunu bildirdi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ