Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Rehber niteliğinde bir eser

Rehber niteliğinde bir eser
  • 07.07.2018
  • 1.173 kez okundu

Gazeteci Mithat Kalaycıoğlu’nun “Hatay Halk Bilimi” Kitabı her yerde …

Araştırmacı-Yazar ve Halk Bilimci Mithat Kalaycıoğlu, Hatay Halk Bilimi adlı Kitabından Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Belediye Başkanı Rıfat Sarı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz’e 1’er tane hediye etti. Kitabını tanıtan Kalaycıoğlu, Halk Bilimi Kitabına gösterilen ilgiden memnun olduğunu söyledi.
Araştırmacı-Gazeteci Mithat Kalaycıoğlu tarafından hazırlanan ve Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından baskısı yapılan Hatay Halk Bilimi adlı kitaba ilgi her geçen gün artıyor. İlimize gelen misafirlere rehberlik yapabilecek kadar, geniş bir içeriği olan Hatay Halk Bilimi Kitabı, Gazeteci-Yazar ve Halk Bilimci Mithat Kalaycıoğlu’nun Hatay’a kazandırdığı en önemli kitaplardan biri olarak nitelendiriliyor.
Kalaycıoğlu, Altınözü’nde katıldığı bir toplantıda ilçe Kaymakamı Bülent Uygur, Belediye Başkanı Rıfat Sarı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz’e Hatay Halk Bilimi Kitabından 1’er tane hediye etti. Kaymakam Uygur’a kitabı ile ilgili bilgi veren Kalaycıoğlu bol bol kitabını tanıttı. -Cemil Yıldız-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ