Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,83 / Satış: 8,86
€ EURO → Alış: 10,33 / Satış: 10,37

Ressam Bahçeci, eserleriyle göz dolduruyor

Ressam  Bahçeci,  eserleriyle  göz dolduruyor
  • 21.09.2017
  • 3.387 kez okundu

Eserlerinde tarihle günümüzü harmanlayarak beğenileri arttırdı …

Bölgemizin önemli ressamlarından Canseven Bahçeci, hayata geçirdiği birbirinden muhteşem eserlerle, izleyenleri hayran bıraktırmaya devam ediyor. Bugüne kadar sayısız esere imza atan Ressam Canseven Bahçeci, son dönemde eski aksesuarları da kullandığı tablolar ile de dikkatleri çekmeye başladı. Ressam Bahçeci, muhteşem eserleri ve tarzı ile katıldığı bir çok fuar ve organizasyonda ilgi gören isim olarak ön plana çıkıyor.
Yaptığı çalışmalar ile her zaman gündemde kalmayı başaran Ressam Bahçeci, eserlerinin ülke genelinde beğeni görmesinden dolayı memnuniyetini ifade etti. Kurtuluş Caddesi’nde yer alan atölyesinde çalışmalarına ara vermeden devam eden Ressam Bahçeci, birbirinden muhteşem son eserleri ile yine göz doldurdu.
Yaptığı eserlerin yoğun ilgi görmesinin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Ressam Canseven Bahçeci, hep daha iyiyi yapma adına kendisini sürekli geliştirdiğini ifade etti ve “Tamamen kendi buluşum olan eski Antakya evlerinin kapı tokmakları, kapı aksesuarları ve eski pencereleri tuale monte ederek yaptığım yağlı boya çalışmalarım, beklediğimin üzerinde ilgi gördü. Bu çalışmalarımı beğenen dostlarımın yeni eserlerimde kullanmak üzere atölyeme yeni aksesuarlar getirmeleri sayesinde bu yönde bir çok esere imza attım.
Resim sanatımda bugünlere gelmemde büyük emeği olan hocalarım başta olmak üzere desteklerini esirgemeyen tüm dostlara teşekkür ederken, eserlerimi yakından görmek isteyen sanatseverleri Kurtuluş Caddesi, Çankaya Konakları karşısındaki atölyeme bekliyorum” dedi.
-Mehmet Özgün-

 

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ