Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,10 / Satış: 6,12
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,61

Reyhanlı Asi Sulama Kooperatifi’ne yeni Yönetim

Reyhanlı Asi Sulama Kooperatifi’ne yeni Yönetim
  • 20.06.2019
  • 431 kez okundu

Şahbaz Yeniden Başkan…

Reyhanlı Asi Sulama Kooperatifi olağan genel kurulu geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleşti. Ortakların katılımı ile gerçekleşen kongrede, Hüseyin Şahbaz, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu ile İbrahim Akgöl yönetimde yer alan isimler arasında yer aldılar. Yeni yönetimin 4 yıllığına görev üstleneceği kaydedildi. Reyhanlı Asi Sulama Kooperatifi Başkanlığı’na yeniden seçilen Hüseyin Şahbaz, Amik Ovası çiftçisinin sulama sorununa destek olmak üzere çalıştıklarını kaydederken, şu bilgiyi verdi:
“Reyhanlı Sanayi ve Ticaret odası Başkan’ı Necmettin Zaroğlu ve İbrahim Akgöl ile birlikte dört yıllığına tekrar görev aldık. Rabbim, hayırlısı ile bölgeye hizmet etmeyi kısmet etsin ve kooperatifimize hayırlı olsun.”
Şahbaz, kongreden birkaç gün önce, bölgedeki sulama sorunu ile ilgili olarak şu bilgiyi paylaştı:
“Kooperatif sulama sahamızda olmamasına rağmen, Tayfur Sökmen ve Öz Kurtuluş Mahallelerinin faydalandığı ve başka sulama kaynağı olmayan çiftçilerimizin kullanacağı kanalı, yapılan toprak bentten sonra, çiftçilerin 1 ürün mısır ve bir ürün pamuk sulama yapılabilmesi için yüksek bir doluluk oranına getirdik. Bölge çiftçilerine hayırlı olsun.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ