Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Reyhanlı’da Örnek Dayanışma

Reyhanlı’da Örnek Dayanışma
  • 09.08.2019
  • 342 kez okundu

BŞB ve İlçe Belediyesi el ele verecek…

Hatay Büyükşehir Belediyesi ile Reyhanlı İlçe Belediyesinin, ilçeye hizmet alanında işbirliği içinde olacağı bildirildi. İki Başkan arasındaki sözlü protokol dün gerçekleşti.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, dün Reyhanlı Belediyesi’nin konuğu oldu ve Başkan Mehmet Hacıoğlu ile bir süre görüştü. Milletvekili İsmet Tokdemir ve bazı Partililerle Reyhanlı Belediye Başkanı’nı makamında ziyaret eden BŞB Başkanı Savaş, Reyhanlı için sırt sırta verip tüm sorunları çözecekleri sözünü verdi. Görüşmede, Hatay BŞB Başkanı Savaş, Yenişehir Gölü’nü en kısa sürede doğal güzelliğine kavuşturacakları sözünü verirken, Reyhanlı Belediye Başkanı Hacıoğulu ise öncelikli olarak otopark yapılmasını istedi. Savaş ise “Yer gösterin yapalım” dedi. Görüşmede ayrıca, Reyhanı Belediye Başkanı Hacıoğlu, Atatürk Caddesi yollarının asfaltlanmasını ısrarla isterken, Savaş, önce altyapıyı tamamlayacaklarını, ardından da üstyapıya geçecekleri bilgisini paylaştı. Görüşmede ayrıca, yeni hastane bölgesindeki 17 dönümlük arazinin yeşil alan talimatını da, Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, görüşme sırasında ilgili birimlere verdi.
Hatay BŞB Başkanı Lütfü Savaş, dünkü Reyhanlı Belediyesi ziyareti ardından şu paylaşımı yaptı:
“Reyhanlı Belediye Başkanı Sayın Mehmet Hacıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, ilçemiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Misafirperverliğinden dolayı teşekkür eder, görevinde başarılar dilerim.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ