Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,13 / Satış: 8,17
€ EURO → Alış: 9,67 / Satış: 9,71

Rifat Beyi destekliyoruz

Rifat Beyi destekliyoruz
  • 20.04.2018
  • 922 kez okundu

Sonuna kadar arkasındayız

Reyhanlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karaca, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti, mesajı ise net verdi…

Türkiye genelinde seçimlerini noktalayan Oda ve Borsalarda yenilenen yönetimlerin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetimi’ne yönelik ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda, Reyhanlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karaca ve beraberindeki heyeti makamında kabul eden TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarı diledi ve hayırlı olsun dileklerini iletti.
-ÖZEL TEŞEKKÜR-
“1980 yılından bu yana bu camianın içindeyim” diyen ve önceki TOBB Başkanları dönemlerini hatırlatan Reyhanlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karaca ise Rifat Hidarcıklıoğlu ile her şeyin değiştiğini, Oda ve Borsaların kendine geldiğini söyledi.
Karaca, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Ben 1980 yılından bu yana bu camianın içindeyim. Rifat Bey ile oldu üçüncü başkanımız. Daha önceleri Yalım Erez Bey, Fuat Miras Bey… Ama onların zamanında, bunu üzülerek söylüyorum, alınmasınlar… Maalesef odaların ve borsaların ne varlığı belliydi, ne yokluğu. Başkan geldikten sonra, Türkiye genelinde sivil toplum örgütü olarak odalar ve borsaların var olduğu anlaşıldı. Odalara bir değer, kıymet geldi Rifat Beyden sonra. İnanın, biz borsa-oda olduğumuzu Rifat Bey ile öğrendik. Bu yüzden kendisine ne kadar teşekkür etsek az ve yetmez.
Bu vesileyle, biz nasıl en baştan beridir Rifat Beyi desteklediysek, benim 2. dönem oldu seçimim. Geçen dönemde seçildiğim gün aynı gün destek mesajı gönderdik Rifat Beye. Bu dönemde de kesinleşmeden evvel biz ona gönderdik. Sonuna kadar Rifat Beyi destekliyoruz. Rifat Beyin arkasındayız ve ilimizde ki diğer oda ve borsadaki arkadaşlarımıza da bunu iletiyoruz. Onun yaptığı iyilikleri, güzellikleri takdir etmemek mümkün değil. Sadece bizim oda ve borsamız için değil… Arkadaşlarımızın çoğu zaten bunu dile getiriyorlar.” -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ